Portfolio

Olivar

Klient: OLIVAR - Słupska Manufaktura

Zlecenie: logo,katalog, wizytówki, branding, identyfikacja wizualna, komunikacja wizualna, naming, copywriting, etykiety produktowe, projekt opakowań, fotografia produktowa/packshot

...chyba nie każdy ma "olej w głowie", ale każdy może mieć olej tłoczony na zimno z różnych nasion, bezpieczny od GMO, zawsze świeży i nie przetworzony. Marcin ze swoim ojcem od lat tłoczą świeży olej, który możecie kupić na bazarku w Słupsku, a od niedawna z każdego miejsca w www.olivar.pl. Samego Marcina możecie spotkać w Trójmieście co sobotę w Gdyni Kolibki na jedzeniowym jarmarku Jadłostajnia Kolibki - to wielki chłop, nie sposób przeoczyć.
Fajne jest też to, że przychodząc do ich sklepu stacjonarnego w Słupsku możesz poprosić by wytłoczono olej na miejscu z ziarna prosto z worka, na twoich oczach!!!

... mnie poproszono o zmianę wizerunku - głównie etykiet, jednak po niewielkim zastanowieniu, burzy mózgów właścicieli - zmieniony został praktycznie cały wizerunek. Efektem naszej współpracy jest nowe logo, wizytówki, broszura/informator produktowy w formacie kieszonkowej mapy, ponad 40 etykiet, grafika na witryny stoiska.

Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
Olivar
 

Jesteś właścicielem

 

marki firmy produktu

 

Szukasz stylu graficznego oraz rozwiązań, aby rozwinąć swoją markę i sprzedaż ?

 

Zbuduję historię Twojej marki

 

Zadzwoń

+48 506 205 791

 

Napisz

 

Za każdym projektem stoi opowieść, wspólnie budujemy Twoją wiarygodność.

Moja kreatywność przekłada się na skuteczność Twojej sprzedaży.