Portfolio

Insitu

Klient: INSITU

Zlecenie: logo, katalog, wizytówki, branding, rebranding, identyfikacja wizualna, komunikacja wizualna, naming, copywriting, znakowanie odzieży, grafika na media społecznościowe, ilustracja

...TU prowadzone są prace konserwatorskie. IN SITU to krótko pisząc prace wykonywane na miejscu przez Iwonę, Jakuba i ich zespół. Dzięki naszej współpracy posługują się nowym systemem identyfikacji wizualnej. Na stówę teraz siedzą na jakimś rusztowaniu lub w secesyjnej kamienicy i złocą, uzupełniają, rekonstruują.

Ciekawostką jest, że zajmowali się pracami konserwatorskimi i renowacją takich zabytków jak Katedra Kołobrzeg / Kamienny Szaniec Kołobrzeg / Muzeum w Koszalinie / Zamek w Kazimierzu Dolnym / Ratusz Miejski w Kołobrzegu / Braunschweig Villa Rimpau / Teatr Polski w Szczecinie / Stara Drukarnia w Szczecinie i wiele, naprawdę wiele innych zabytkowych miejsc.

Moim zadaniem było wykonanie spójnego wizerunku zaczynając od logo z księgą znaku. Znak był punktem wyjścia do wykonania oznakowania odzieży, materiałów graficznych na media społecznościowe, wykonania projektu i druku akcydensów w tym wizytówki, teczka, folder, naklejki na narzędzia, kask, oznakowanie samochodu, plakat, grafika na nośniki billboard oraz siatkę mesh na rusztowania i elewacje budynków / kamienic i wszystkiego tego co zobaczysz poniżej.

Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
Insitu
 

Jesteś właścicielem

 

marki firmy produktu

 

Szukasz stylu graficznego oraz rozwiązań, aby rozwinąć swoją markę i sprzedaż ?

 

Zbuduję historię Twojej marki

 

Zadzwoń

+48 506 205 791

 

Napisz

 

Za każdym projektem stoi opowieść, wspólnie budujemy Twoją wiarygodność.

Moja kreatywność przekłada się na skuteczność Twojej sprzedaży.